Aktuální dění

Ve středu 15.2. se bude konat ve všech třídách naší mateřské školy KARNEVAL.

V týdnu od 20. do 24.2.2023 budou jarní prázdniny a provoz bude omezen. Děti budou spojeny ve spodních třídách Motýlek a Sluníčko. V této době je plánovaná první fáze - příprava pro klimatizaci dvou horních tříd.

Děkujeme za pochopení

Projekt Šablony III MŠ Větrník je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem tohoto projektu je zkvalitnit péči o děti díky působení školní asistentky a realizace projektových dní v mateřské škole i mimo školu.