Den otevřených dvěří MŠ Větrník se bude konat ve středu 24.4.2024 ve třídě Sluníčko v čase od 8:00 do 10:00.

Děti si mohou pohrát, rodiče prohlédnout třídu a dozvědět se potřebné informace.

Zveme všechny rodiče a děti na tradiční akci OTEVÍRÁNÍ ZAHRADY.

Budeme se na vás těšit ve středu 10.4. od 15:00

Přijímací řízení do MŠ

ZÁPIS pro šk.r. 2024/2025

Ve dnech 6. a 7.5.2024 od 10-16 hod v ředitelně MŠ (vchod do bývalého bytu)

S sebou : Žádost o přijetí + potvrzení lékaře

Občanský průkaz

Rodný list dítěte (popř.Vízum o dočasné ochraně)

SBOREČEK

Vážení rodiče, s dětmi jsme v druhém pololetí začali pilně trénovat pilně na další vystoupení. Proto bych vás ráda seznámila a zároveň pozvala na tyto akce:

1.5.2024 Lhotecká pouť - Byli jsme pozváni vystoupit na této akci, která se uskuteční na návsi ve Lhotě.

13.6.2024 Hronovský Skřivánek - Již tradičně se náš sboreček zúčastní této přehlídky, která probíhá v Hronově. Bližší informace o akcích budou včas upřesněny. Pokud by se vaše dítko nemohlo některé z akcí zúčastnit, prosím o informaci.

Děkuji za vaši spolupráci.

Natálie Lelková

Rozhodnutí o přijetí dětí pro školní rok 2023/2024

Aktuální dění

ZÁPIS DO MŠ PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

3. - 4. května od 10.00 do 16.00 hodin v kanceláři MŠS sebou vyplněnou žádost o přijetí, potvrzení od lékaře ( viz. dokumenty), rodný list dítěte a průkaz totožnosti s trvalým bydlištěm dítěte.

Projekt Šablony III MŠ Větrník je spolufinancován Evropskou unií. Hlavním cílem tohoto projektu je zkvalitnit péči o děti díky působení školní asistentky a realizace projektových dní v mateřské škole i mimo školu.