Plánované akce

VŠECHNY PLÁNOVANÉ AKCE DO KONCE ROKU BUDOU VZHLEDEM K DOPORUČENÍM MŠMT A MZČR A PO DOLUVĚ NA PEDAGOGICKÉ RADĚ ZRUŠENY!!!

Děti oslaví den dětí ve třídě spolu s třídními učitelkami a loučení s předškoláky bude probíhat taktéž ve třídě.

Jarní focení ZMĚNA-ZRUŠENO

JARNÍ FOCENÍ BYLO VZHLEDEM K AKTUÁLNÍ SITUACI ŠÍŘENÍ KORONAVIRU ZRUŠENO!!! AŽ SE SITUACE STABILIZUJE, UPŘESNÍME NÁHRADNÍ TERMÍN NEBO DOMLUVU S FOTOGRAFEM.

Den: 17.3.2020

Místo: MŠ Větrník

Pro koho: všechny třídy

Cena: sada 240,- Kč, sourozenci + 115,- Kč

ZÁJEM HLASTE U UČITELEK VE TŘÍDĚ nebo SE ZAPIŠTE NA FORMULÁŘ.

Fotit bude pan Hora, vyslán panem Kutílkem.

Požadavek: !!!ŽÁDNÉ ZELENÉ OBLEČENÍ!!!

KURZ BRUSLENÍ

I tento rok bude probíhat kurz BRUSLENÍ pro děti 4-5 let.

Určeno pro třídy: Sluníčko, Stromeček a Motýlek

Termín: 4. 2. 2020 - 24. 3. 2020, každé úterý

Počet lekcí: 7 lekcí, v úterý 10.3. jsou jarní prázdniny, tato hodina odpadá a posune se na další týden, 17.3. z organizačních důvodů taktéž výuka bruslení odpadá. Obě vyučovací hodiny se tudíž posouvají na další dva úterky!

Cena: 400,- Kč + doprava (bude účtována fakturou po skončení celého kurzu) Cena dopravy odhadujeme na 600-700 Kč. Kurzovné 400,- Kč bude zaplaceno hned při první lekci a do dalšího týdne bude vzápětí vystaven příjmový pokladní doklad. Pokud dítě bude nemocné méně, jak půlku celého kurzu, peníze se nevrací, pokud dítě bude nemocno více, jak půlku celého kurzu, bude rodičům vrácena polovina stanovené částky kurzovného.

Místo: zimní stadion Náchod

Sebou: brusle, helma (stačí cyklistická), nepromokavé šusťákové rukavice, oblečení dle aktuálního počasí (nyní doporučujeme lyžařské oblečení), teplejší ponožky

!!! Žádné sladkosti, sušenky, čokolády, bonbony, plyšáky a tak s sebou nenoste. Maximálně pití v uzavíratelné láhvi. Děkujeme!!!

Čas: 1. skupina (tř. Sluníčko) 8:30 - 9:15 (sejdeme se ráno do 7:00 hodin ve třídě)

2. skupina (tř. Sluníčko, Stromeček) 9:15 - 10:00

Více informací eventuelně budete mít vyvěšené na dveřích ve svých třídách.

Naučné představení

JEDNOU PRO VŽDY HOŘÍ

Určeno pro: předškoláky

Den: 15.04.2020, středa